فروشگاه کتاب مهر | وارد شوید | ثبت نام کنید

کتاب فروشی در ملارد

به احتمال زیاد، شما این جمله را شنیده اید، که بهترین دوست انسان کتاب می باشد، به راستی شما با خواندن کتاب می توانید زندگی خود را تغیر بدهید؛ شما با خواندن هر کتابی، فرقی نمی کند درسی باشد، داستان و رمان، انگیزشی و یا غیره می توانید تجربه های مختلفی در هر حوضه کسب نمایید، و از این تجربه ها در مسیر موفقیت خود استفاده نمایید. همواره زمانی که ما قصد خرید کتاب، کمک درسی، رمان و داستان و سایر ژانر  های کتاب را داریم، به دنبال یک کتاب فروشی با جدید ترین کتاب ها و تخفیف های ویژه هستیم. اگر شما دانشجو، دانش آموز، معلم و یا عاشق کتاب خواندن هستید؛ و به دنبال کتاب فروشی در ملارد هستید، می توانید چه به صورت حضوری و یا آنلاین از فروشگاه کتاب مهر تهیه نمایید.

فروشگاه کتاب مهر

در ابتدا باید گفت بسیار خرسندیم که میزبان شما در فروشگاه مهر هستیم، همواره فروشگاه بزرگ کتاب مهر در صدد این بوده است، تا با معرفی کتاب های جدید در ژانر های مختلف و یا درسی همراه با تخفیف های ویژه در مسیر موفقیت شما عزیزان همراه باشد. در زمان های گذشته افراد برای تهیه کتاب های مورد نیاز خود، ساعت ها به دنبال کتاب مورد نظر خود زمان صرف می کردند، تا موفق به پیدا کردن آن کتاب شوند، اما با شکل گیری اینترنت وضعیت تغییر کرد.فروشگاه کتاب مهر برای سهولت تهیه کتاب مشتریان خود در این سال ها با حضور خود در فضای اینترنت این بستر را مهیا ساخته است، تا شما به راحتی کتاب مورد نظر خود را با بهترین قیمت تهیه نمایید و در وقت خود صرفه جویی نمایید.

زمانی که صحبت از یک فروشگاه کتاب خوب می شود، دو فاکتور اساسی مطرح می شود، فاکتور اول  که خیلی مهم می باشد، داشتن کتاب های مختلف از قبیل داستان و رمان، درسی، موفقیت، تاریخی و … می باشد. فاکتور بعدی، یک کتاب فروشی خوب تخفیف های ویژه ای می باشد که برای کتاب های خود ارائه می دهد. کتاب فروشی مهر با تخفیف های ویژه ای که برای کتاب های خود ارائه می دهد، به دنبال  بالا بردن سطح کتاب خوانی شما عزیزان می باشد. همچنین این را باید گفت هر کتابی که شما به دنبال آن هستید، می توانید به سادگی تمام از فروشگاه کتاب مهر تهیه نمایید. فروش کتاب در فروشگاه مهر شامل موارد زیر می باشد:

کتب دانشگاهی ( علوم پایه، فنی و مهندسی، کتاب مرجع و هنر )

 

کتب کمک درسی ( تمام پایه های تحصیلی )

عمومی ( رمان، داستان، شعر، علوم کامپیوتر، زبان خارجی، موفقیت، پزشکی و مذهبی )

کودک و نوجوان ( آموزش داستان کودک و نوجوان، رنگ آمیزی کودک )

محتوای آموزشی ( بازی فکری و سرگرمی )

اگه اهمیت مطالعه رو نمی دونید! موفقیت بی موفقیت

وقتی زندگی بسیاری از افراد موفق و سرشناس را بررسی می کنیم می بینیم که آن ها بیشتر از بقیه اهل کتاب و مطالعه بوده اند و شاید هم یکی از دلایل برتری آن ها نسبت به سایر مردم همین باشد. همواره این را فراموش نکنید که اگر اهل مطالعه نباشید یا به موفقیت نخواهید رسید و یا سرعت رشد شما به طور وحشتناکی پایین خواهد آمد، به نحوی که از رسیدن به اهداف خود خسته می شوید. زمانی که شما کتابی را مطاله می نمایید، کلی اتفاق مثبت در زندگی شما رخ می دهد. طی یک تحقیقی در آمریکا نشان می دهد که افرادی که 30 دقیقه در روز مطالعه می‌کنند، 2 سال بیشتر از افرادی که عادت به مطالعه ندارند، عمر خواهند کرد، شاید بپرسید دلیل آن چیست، کتاب خواندن سبب می شود استرس از زندگی شما دور شود و شما بدون دغدغه و آرامش زندگی نمایید.  

شما عزیزان برای خرید کتب درسی مورد نظر خود می توانید، به صورت آنلاین از فروشگاه کتاب مهر همراه با تخفیف های ویژه اقدام به ثبت سفارش نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، کتاب خریداری شده خود را تحویل نمایید. همچنین اگر تمایل دارید برای خرید کتاب به صورت حضوری مراجعه فرمایید، ما پذیرای حضور گرم شما عزیزان هستیم.

راه های ارتباطی

9559 868 0935 

4004 6519 021 

تهران، شهر ملارد، سرآسیاب خیابان امام خمینی، بعد از تقاطع آزادگان ( کتاب مهر )

۴۰۰۴ ۶۵۱۹ ۰۲۱
با ما در تماس باشید