فروشگاه کتاب مهر | وارد شوید | ثبت نام کنید

کتاب فروشی در فردیس

اگر به شما بگوییم که با خواندن کتاب می توانید زندگی خود را تغیر دهید، دروغ نگفته ایم. با خواندن هر نوع کتابی در ژانر مختلف، نگرشی جدید در ذهن  شما شکل می گیرد و این به شما کمک می کند خیلی سریع تر در مسیر موفقیت خود قدم بردارید. فرقی نمی کند که شما دانش آموز و یا عاشق کتاب خوانی باشید، اگر به دنبال یک کتاب فروشی در فردیس هستید؛ تا بتوانید کتاب های مورد نیاز خود را ( کتاب، کمک درسی، رمان، داستان و … ) با بهترین قیمت در فردیس خریداری نمایید، فقط کافی هست به فروشگاه کتاب مهر مراجعه فرمایید.

کتاب فروشی در اندیشه

فروشگاه کتاب مهر

کتاب فروشی مهر، در تمامی این سال ها سعی کرده است، با ارائه تخفیف های ویژه و معرفی جدید ترین کتاب ها، این شوق و علاقه را در همه سنین ایجاد نماید، تا از وقت خود به درستی استفاده نمایند و به سمت کتاب خوانی رو بیاورند. اگر وقت آن را ندارید که برای خرید کتاب حضوری تشریف بیاورید می توانید به صورت آنلاین کناب های مورد نظر خود تهیه نمایید. کتاب های خریداری شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان می رسد.

در هر منطقه ای، بسیاری از افراد سعی در زدن کتاب فروشی می نمایند، از این میان برخی به کتاب متاسفانه به عنوان یک کالا نگاه می نمایند و برایشان مهم نمی باشد که یک فرد علاقه من به کتاب خوانی چه انتظاراتی از یک کتاب فروشی خوب دارد. در این سال ها خرسندیم با توجه به در نظر گرفتن نظر و علاقه مشتری، اقدام به فروش تخصصی کتاب همراه با تخفیف های ویژه کرده ایم، تمام هدف و تلاش مجموعه مهر بالا بردن سطح کتاب خوانی و کمک به موفقیت شما عزیزان می باشد. در گذشته افرادی که قصد خرید کتابی را داشتند، باید ساعت ها و حتی روز ها به دنبال کتاب مورد نظر خود می گشتند، اما شما می توانید به آسانی کتاب های مورد نیاز خود را تهیه نمایید. دسته بندی کتاب در فروشگاه بزرگ مهر به صورت زیر می باشد.

کتب دانشگاهی ( علوم پایه، فنی و مهندسی، کتاب مرجع و هنر )

 

کتب کمک درسی ( تمام پایه های تحصیلی )

عمومی ( رمان، داستان، شعر، علوم کامپیوتر، زبان خارجی، موفقیت، پزشکی و مذهبی )

کودک و نوجوان ( آموزش داستان کودک و نوجوان، رنگ آمیزی کودک )

محتوای آموزشی ( بازی فکری و سرگرمی )

راز موفقیت افراد موفق

 بسیاری از افرادی که کتابی را در دست می گیرند، آن کتاب را بنا بر دلایل مختلفی مطاله می نمایند ( علاقه، گزراندن وقت، بالا بردن اطلاعات و … ) دلیل شما از خواندن کتاب چه می باشد؟ هر کدام ما تنها یکبار متولد می شویم و شانس زندگی کردن را پیدا می نماییم. بسیاری از ما، زندگی خوشی را نداریم و به دنبال این هستیم مانند افراد موفق، زندگی نماییم، اما راه حل چیست و باید چه کار کنیم. تحقیقات نشان داده است که کتاب خواندن جزو بزرگترین عادت های افراد موفق و ثروتمند می باشد. اگر شما هر ماه فقط یک کتاب را تمام نمایید در آخر سال 12 کتاب را تمام کرده اید، که این به شما کمک می نماید، که سریع تر به هدف خود برسید و مسیر موفقیتتان هموار تر شود. کتاب می تواند بهترین دوست شما باشد و شما را از استرس های زندگی روزمره دور سازد.

اگر شما بدنبال یک کتاب فروشی در فردیس هستید تا  کتب درسی و کمک درسی خود را با بهترین قیمت و آنلاین خریداری نمایید فقط کافی است به فروشگاه مهر مراجعه فرمایید و کتاب های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل گیرید. همچنین اگر تمایل دارید برای خرید کتاب به صورت حضوری مراجعه فرمایید، ما پذیرای حضور گرم شما عزیزان هستیم.

راه های ارتباطی

9559 868 0935 

4004 6519 021 

تهران، شهر ملارد، سرآسیاب خیابان امام خمینی، بعد از تقاطع آزادگان ( کتاب مهر )

۴۰۰۴ ۶۵۱۹ ۰۲۱
با ما در تماس باشید