فروشگاه کتاب مهر | وارد شوید | ثبت نام کنید

کتاب فروشی در اندیشه

امروزه برخلاف گذشته مردم دوست دارند وقت خود را با سپری کردن در شبکه های اجتماعی سپری نمایند و در کشور ما شمار این افراد متاسفانه روز به روز در حالت افزایش می باشند و می توان گفت روز به روز از بهترین دوست خود دورتر از روز قبل می شویم. به طور کلی می توان گفت خواندن یک کتاب به شما تجربه ای می دهد که شاید با سال ها زندگی کردن آن را بدست نیاورید. در کشور های پیشرفته و افرادی که زندگی موفقی را سپری می نمایند بخشی از فعالیت خود را بابت کتاب خوانی اختصاص می دهند. فروشگاه کتاب مهر در این سال ها تلاش بوده است با معرفی جدید ترین کتاب ها و ارائه آن با بهترین قیمت به مشتریان، آمار کتاب خوانی جامعه را بالا ببرد اگر شما به دنبال کتاب فروشی در اندیشه هستید می توانید به فروشگاه ما مراجعه فرمایید.

کتاب فروشی در فردیس

فروشگاه کتاب مهر

در هر منطقه ای وجود یک کتاب فروشی خوب سبب می شود مردم رو به خواندن کتاب بیاورند و بتوانند از وقت خود بهترین استفاده را نمایند. زمانی که صحبت از کتاب فروشی خوب می شود، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد این هست که آیا فلان کتاب که به دنبال آن هستیم دراین کتاب فروشی یافت می شود. باید این را گفت که کتاب فروشی مهر با داشتن کتاب های مختلف در ژانر های مختلف شما از گشتن به دنبال کتاب مورد نیاز خود آسوده خاطر می نماید.

مزیت بزرگ کتاب فروشی مهر نسبت به سایر کتاب فروشی در ارائه تخفیف های ویژه به مشتریان خود در خرید کتاب و لوازم تحریر می باشد علاوهبرا آن شما می توانید هر کتابی را که لازم دارید بصورت آنلاین سفارش دهید تا درب خانه ی خود تحویل گیرید. برای آسان تر کردن خرید مشتریان ما در محموعه مهر کتاب ها ر به صورت زیر دسته بندی کریده ایم تا شما به راحتی بتوانید کتاب های مورد نیاز خود را پیدا نمایید و سفارش دهید علاوه بر آن شما می توانید هرگونه لوزم تحریر و نوش افزار را با بهترین قیمت از ما خریداری نمایید.

کتب دانشگاهی ( علوم پایه، فنی و مهندسی، کتاب مرجع و هنر )

 

کتب کمک درسی ( تمام پایه های تحصیلی )

عمومی ( رمان، داستان، شعر، علوم کامپیوتر، زبان خارجی، موفقیت، پزشکی و مذهبی )

کودک و نوجوان ( آموزش داستان کودک و نوجوان، رنگ آمیزی کودک )

محتوای آموزشی ( بازی فکری و سرگرمی )

اهمیت کتاب خوانی

همه ی ما کم و زیاد با اهمیت کتاب خوانی و نقش آن در به موفقیت رسیدنمان آشنا هستیم اهمیت کتاب خوانی زمانی مشخص می شود که شما با خرید یک کتاب و خواندن آن با یک نگرش تازه تری نسبت به اتفاق های روزمره زندگیتان برخورد می نمایید. عمر ما برای این که راه درست را پیدا نماییم کم می باشد و ما برای موفق شدن وقت آن را نداریم تمامی راه ها تجربه کنیم. کتاب که به آن بهترین دوست انسان گفته می شود به شما کمک می نمای تا با دیدی بهتر در مسیر زندگی خود قدم بردارید. انسانی موفق کسی است که از تجربه دیگران استفاده نماید و خواندن کتاب به شما تجربه ای می دهد در هر زمینه ای که شما دیگر نیازی ندارید خود همه چی را امتحان کنید و خود را به خطر بندازید.

کتاب فروشی در اندیشه

شما همراهان عزیز فروشگاه مهر برای خرید کتاب و لوازم تحریر می توانید به صورت خرید نمایید. اگر شما علاقه مند هستید برای خرید کتاب به صورت حضوری مراجعه فرمایید ما آماده پذیرایی از شما عزیزان هستیم همچنین اگر وقت آن را ندارید برای خرید کتاب به صورت حضوری تشریف فرما نشوید می توانید از فروشگاه وب سایت به صورت آنلاین سفارش دهید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن کتاب های سفارشی شما را به دستتان برسانیم.

راه های ارتباطی

9559 868 0935 

4004 6519 021 

تهران، شهر ملارد، سرآسیاب خیابان امام خمینی، بعد از تقاطع آزادگان ( کتاب مهر )

۴۰۰۴ ۶۵۱۹ ۰۲۱
با ما در تماس باشید